پرسش های متداول

 

 
کیفیت این دوره ها در چه حدی است؟
بیشتر این دوره ها با کیفیت HD و FULL HD بوده و تنها تعداد کمی دارای کیفیت پایین تر است. با این وجود از دید آموزشی کیفیتی بسیار قابل قبول دارند.
آیا این دوره ها ترجمه شده اند؟
خیر. تمامی این دوره ها با زبان انگلیسی روان بوده و برای اکثریت افراد قابل استفاده خواهد بود.
آیا میتوانیم هارد بخصوصی سفارش دهیم؟
بله در صورت علاقه مندی میتوانید هارد های اختصاصی موجود در بازار را سفارش دهید. برای اینکار از طریق تماس با ما ارتباط برقرار نمائید.
آیا قیمت این مجموعه ثابت خواهد بود؟
خیر با توجه به افزایش حجم این دوره ها ناچارهستیم هزینه این پکیج را افزایش دهیم.
آخرین محصولات موجود در پکیج را چگونه میتوانیم دریافت کنیم؟
میتوانید از منوی بالای سایت استفاده نمائید ولی آخرین پکیج هایی که موجود است برای مشتریان ارسال خواهد شد. فارغ از آنکه در سایت لیست شده باشد.
آیا شما نماینده رسمی سایت creativelive.com هستید؟
خیر ما تنها به عرضه محصولات این شرکت در ایران مشغول هستیم و هیچ ارتباطی با سایت اصلی نداریم.
گزینه گارانتی به چه معناست؟
شما با یکبار خرید به مدت دو سال و برای دومرتبه میتوانید با ارسال هارد آخرین کورس های این شرکت را به رایگان دریافت کنید. بدیهی ست تنها هزینه ارسال هارد با شما خواهد بود.
آیا میتوانیم هارد خود را برای دریافت مجموعه برای شما ارسال کنیم؟
بله. خرید هارد برای ارسال این پکیج اجباری نیست. ولی در صورت نداشتن هارد هزینه شما با خرید توسط ما بدلیل حذف یک مسیر پستی کاهش خواهد یافت.
ارسال این دوره ها چگونه خواهد بود؟
این پکیج تنها از طریق کپی بر روی هارد و توسط پست پیشتاز و یا تیپاکس برای مشتریان گرامی ارسال خواهد شد. هزینه پست برای مشتریان رایگان خواهد بود.
تعدادی از دوره های مربوط به سال های 2013 می باشد. وجود چنین دوره هایی در این پکیج چه ضرورتی دارد؟
واقعیت این است که هنر عکاسی بصورتی نیست که با گذشت چند سال تحول چشمگیری نماید. بسیاری از مطرح ترین عکاسان دنیای امروزی ، از تکنیک های قدیمی برای خلق آثار فاخر خود بهره میبرند.از اینرو وجود دوره های سالهای گذشته به تکمیل این پکیج کمک شایانی میکند.با این وجود تلاش ما برای گردآوری بروزترین و جدیدترین دوره های این شرکت مستمر خواهد بود.
   

 

 

 

پکیج آموزش عکاسی و فتوشاپ CreativeLive

چرا کریتیولایو؟

  • فراگیری نکات و اصول عکسبرداری با دوربین دیجیتال امری است که بسیاری از دارندگان دوربینهای دیجیتال در بدو خرید و حتی پس از کار با دستگاه با آن مواجه اند چرا که برای گرفتن یک عکس خوب و به یاد ماندنی، داشتن یک دوربین مناسب فقط شرط اول را فراهم خواهد کرد و بقیه مراحل و چگونگی استفاده از دوربین در شرایط مختلف بر عهده عکاس میباشد.
    اما با خرید دوربین معمولاً بودجه در نظر گرفته شده اجازه ثبت نام در کلاسهای آموزش عکاسی نیمه حرفه ای و یا حرفه ای را به افراد نمی دهد و از سوی دیگر بسیاری از این افراد تمایل زیادی به شرکت در کلاسهای آموزشی دارند اما وقت و فرصت کافی برای انجام این کار و حضور در کلاس را ندارند. از این رو برآنیم تا یک پکیج های منحصر به فرد و مفید آموزش جامع عکاسی دیجیتال را برای علاقه مندان به هنر عکاسی در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم تا با فراغ بال بیشتری به یادگیری هرچه بهتر عکاسی حرفه ای بپردازید.

Creativelive

 

سبد خرید شما خالی ست.